Rezerwacja

Zapraszamy do zapoznania się z dostepnymi terminami wynajmu naszego domku. W celu dokonania rezerwacji domku letniskowego proszę o kontakt pod numerem telefonu 602 275 608. Podczas rezerwacji proszę o podanie terminu pobytu, ilości  osób, oraz informacji o towarzyszącym zwierzęciu. Po kontakcie i potwierdzeniu dostępności terminu zostaną Państwu przekazane dane do wpłaty zadatku w wysokości 30% od kwoty, za cały koszt pobytu ( kwota zadatku wynika
z przemnożenia liczby dób i ceny za dobę).

Prosimy o wpłatę w terminie 24 godzin od dnia otrzymania odpowiednich danych. Po zaksięgowaniu kwoty zadatku otrzymujecie Państwo niezbędne informacje o obiekcie – pełen adres, drogę dojazdową oraz dane kontaktowe właściciela obiektu.

Warunkiem koniecznym dopełnienia rezerwacji domku w wybrany termin jest wpłata kwoty zadatku na konto właściciela (wszystkie niezbędne informacje zostaną Państwu przekazane) w nieprzekraczalnym terminie 24 godzin od dnia otrzymania potwierdzenia dostępności terminu.

Nie wpłacenie zadatku w terminie 24 godzin od potwierdzenia dostępności terminu oznacza rezygnację z wynajmu i definitywne anulowanie terminu wynajmu u Właściciela domku.

W przypadku rezygnacji z pobytu zapłacona kwota Zadatku nie podlega zwrotowi.

W dniu przyjazdu na miejsce następuje zapłata właścicielowi gotówką pozostałej kwoty za pobyt (kwota wynikająca z przemnożenia liczby dób i ceny za dobę pomniejszona o zapłaconą kwotę zadatku) , oraz zwrotną kaucję w wysokości 500 zł.

Od tego m omentu możecie Państwo w pełni korzystać z domku oraz jego wyposażenia i spędzić wspaniały urlop.
Doba rozpoczyna się o godzinie 15, a kończy o 11 dnia następnego.
Pełen regulamin wynajmu dostępny jest w dziale Regulamin

Kalendarz dostępności domku.

Legenda:

 
–  Domek zajęty
 
–  Domek zarezerwowany
 
–  Domek dostępny

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress